RedHorseMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


This is the Forum for RedHorseMU server!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Disconect and AutoClick for elf

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Gringo




Posts : 12
Join date : 2015-11-30

Disconect and AutoClick for elf Empty
PostSubject: Disconect and AutoClick for elf   Disconect and AutoClick for elf EmptyMon Nov 30, 2015 11:11 pm

Stimate Admine, avem niste probleme si noi simpli playeri primim disconect din data ce lasam afk.Mai exact se inchide fereastra! Si cu parere de rau nu avem un buffer pentru energy elf!
Back to top Go down
RedHorseMU




Posts : 38
Join date : 2015-11-27

Disconect and AutoClick for elf Empty
PostSubject: Re: Disconect and AutoClick for elf   Disconect and AutoClick for elf EmptyMon Nov 30, 2015 11:44 pm

Gringo wrote:
Stimate Admine, avem niste probleme si noi simpli playeri primim disconect din data ce lasam afk.Mai exact se inchide fereastra! Si cu parere de rau nu avem un buffer pentru energy elf!

probabil de la gameguard va iasa din joc , sau incercati sa instalati visual C++ 2008 si NET Framework 2.0 dupaia 3.5 , sper exemplu eu folosesc windows 10 si nu am probleme , si am testat serverul zile intreci cu 4 charactere online in party , nici odata disconnect , cum adica nu ai buffer ptr elf ? eu stiu ca am pus in noria la magazin ...
Back to top Go down
Gringo




Posts : 12
Join date : 2015-11-30

Disconect and AutoClick for elf Empty
PostSubject: Re: Disconect and AutoClick for elf   Disconect and AutoClick for elf EmptyTue Dec 01, 2015 12:23 pm

RedHorseMU wrote:
Gringo wrote:
Stimate Admine, avem niste probleme si noi simpli playeri primim disconect din data ce lasam afk.Mai exact se inchide fereastra! Si cu parere de rau nu avem un buffer pentru energy elf!

probabil de la gameguard va iasa din joc , sau incercati sa instalati visual C++ 2008 si NET Framework 2.0 dupaia 3.5 , sper exemplu eu folosesc windows 10 si nu am probleme , si am testat serverul zile intreci cu 4 charactere online in party , nici odata disconnect , cum adica nu ai buffer ptr elf ? eu stiu ca am pus in noria la magazin ...

Da Boss, facem dar de buffer am avut invedere sa fie un Clicker oarecare ca sa poti lasa afk ku ee caci altfel nu poti mori! Mersi anticipat or deschide din game guard Avanta macar Mersi Anticipat!
Back to top Go down
RedHorseMU




Posts : 38
Join date : 2015-11-27

Disconect and AutoClick for elf Empty
PostSubject: Re: Disconect and AutoClick for elf   Disconect and AutoClick for elf EmptyTue Dec 01, 2015 9:29 pm

Nu pot deschide din gameguard, pe viitor vom cumpara un gameguard cu banii, maine o sa modific putin dropu la jwl,maine update:)
Back to top Go down
Gringo




Posts : 12
Join date : 2015-11-30

Disconect and AutoClick for elf Empty
PostSubject: Re: Disconect and AutoClick for elf   Disconect and AutoClick for elf EmptyTue Dec 01, 2015 9:32 pm

Admin te vrem in game
Back to top Go down
Sponsored content





Disconect and AutoClick for elf Empty
PostSubject: Re: Disconect and AutoClick for elf   Disconect and AutoClick for elf Empty

Back to top Go down
 
Disconect and AutoClick for elf
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RedHorseMU :: Forum & Game Related :: Problems-
Jump to: